اولین مرکز توان افزایی و مهارت اموزی پرورش و تکثیر زالو در کشور
اولین مرکز توان افزایی و مهارت اموزی پرورش و تکثیر زالو در کشور
header-zalok.ir

رژیمم غاصب صهیونیستی از کشورهای پیشرفته در حوزه طب سنتی و درمان است و مصرف شدید زالو در سال های اخیر در این کشور و نشان می دهد که دشمن موضع درمان بیماری ها با جراح کوچک را به خوبی درک کرده است و به صورت گسترده در حال ترویج این موضوع در بیمارستان های خود است. به نقل از روزنامه فروم دیلی مردی که در یک حادثه صنعتی مجروح شده بود به لطف روش های درمانی طب سنتی  نجات یافت.

5/5 - (2 امتیاز)
آنچه در ادامه این مطلب میخوانید :

به گزارش صنعت زالوی ایران،پزشکان بیمارستان هیلل یافه در هادرا اسراییل گوش بیمار را که در یک حادثه صنعتی کاملاً پاره شده بود ، با کمک زالوهای طبی متصل کردند، و به منظور جلوگیری از نکروز بافت و اطمینان از چسبندگی بهتر ، آنها از زالوهای زنده برای درمان در دوره بعد از عمل استفاده کردند.

این فاجعه حدود دو هفته پیش اتفاق افتاد: ساکن 67 ساله یوکناما مستقیماً از کارخانه ای که به عنوان تراشکار کار می کرد به اورژانس بیمارستان منتقل شد. در اثر یک حادثه کار ، بازوی چپ و چند دنده اش شکسته و گوش چپش نیز پاره شده و آویزان بر روی تکه کوچکی از پوست است. علاوه بر این ، آزمایشات نشان داده است که یک مرد دچار سکته مغزی است.

زالو درمانی گوش قطع شده انسان

مرد بلافاصله به اتاق عمل منتقل شد و در آنجا ، طی یک عمل پیچیده ، پزشکان موفق به گوش دوختن گوش شدند. دکتر یورام ولف ، رئیس گروه جراحی پلاستیک بیمارستان اسرائیل گفت: “گوش تقریباً به طور کامل پاره شد و روی تکه ای از پوست به عرض حدود پنج میلی متر آویزان بود.” “اما ما توانستیم او را سر جایش برگردانیم.”

پس از عمل ، بیمار به بخش جراحی منتقل شد و برای او دارو تجویز شد. اما علاوه بر طب معمول ، پزشکان تصمیم گرفتند از روش های درمانی غیر سنتی استفاده کنند. برای جلوگیری از نکروز و رسیدن به همجوشی بهتر بافتها (و در مورد غضروف ، این کار بسیار دشوارتر است) ، آنها از زالو استفاده کردند. با اتصال آنها در ناحیه بخیه ، آنها می توانند از لخته شدن خون جلوگیری کنند.

در سالهای اخیر ، هیرودوتراپی – درمان با زالو – بیشتر و بیشتر در کرانه باختری و رژیم صهیونیستی محبوب شده است. در بعضی موارد حتی می تواند جان بیمار را نجات دهد.

زالو با چسباندن به سطح پوست کار خود را آغاز می کند، آنها پوست را به عمق 1.5-2 میلی متر گاز می گیرند و زخم را به زخم حاوی آنزیم هیرودین تزریق می کنند که از لخته شدن خون جلوگیری می کند. همان آنزیم به روند بهبود کمک می کند.

حتما بخوانید :
آناتومی بدن زالو به همراه شیوه جفت گیری زالو

با مکیدن خون ، زالو از این طریق جریان آن را به عضوی که به آن متصل شده اند تضمین می کند ، که به جلوگیری از نکروز بافت کمک می کند. در بسیاری از موارد ، فقط یک روش از این قبیل کافی است ، اگرچه گاهی تکرار لازم است.

زالو در گلدان های مخصوص آب در دمای 4 درجه نگهداری می شوند در چنین شرایطی ، متابولیسم آنها تا حد ممکن کند می شود. آنها نیازی به غذا ندارند و تکثیر نمی شوند. بنابراین ، بدن خود را گرم کرده و گرم می شوند ، احساس گرسنگی می کنند ، که موثرترین تأثیر را تضمین می کند.

پس از درمان ، زالو از بین می رود ، برای این منظور آنها را در یک ظرف با الکل قرار می دهند. برای جلوگیری از انتقال عفونت از بیمار به بیمار ، از یک زالو یکبار دو بار استفاده نمی شود.

منبع : forumdaily

حتما بخوانید :
خواص و فواید زالو طبی و تاثیرات شگفت انگیز بزاق زالو

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

5/5 - (2 امتیاز)
پزشکان طب سنتی با زالو، گوش قطع شده را در اسرائیل نجات دادند
دانلود رایگان

اشتراک گذاری محتوا

Telegram
WhatsApp
Email
لینک کوتاه مطلب
کپی شده
https://zalok.ir/?p=2031 کپی شده

مطالعه بیشتر :

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد، اگر سوالی دارید از ما بپرسید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام، مهمان