اولین مرکز توان افزایی و مهارت اموزی پرورش و تکثیر زالو در کشور
اولین مرکز توان افزایی و مهارت اموزی پرورش و تکثیر زالو در کشور
header-zalok.ir_

زلوک صنعت زالوی ایران

گروه صنعتی دانش بنیان صنعت زالوی ایران تحت نام زلوک، متشکل از متخصصین و دانشمندان مجرب در حوزه بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی و علوم دامی و شیلات از سال 1388 تحقیقات گسترده ای را در زمینه تولید و پرورش زالو و همچنین افزودنی ها و مکمل های تخصصی حوزه زالو آغاز نمود. و در سال 1392 موفق به راه اندازی و بومی سازی اولین مجموعه پرورش و تکثیر زالو با گونه اورینتالیس ایرانی با ضریب تکثیر بالا در شهر اصفهان گردید.

در سال 95 مجموعه صنعت زالوی ایران با عضویت رسمی انجمن جهانی زالو  IAHH توانست توامنمدی حوزه زالو در ایران را در جهان به رخ بکشاند. همچنین در سال های 95 الی 96 با درایت تیم متخصص توانستیم در کمتر یک سال صنعت زالوی ایران را به عضویت سایر مجامع معتبر جهانی من جمله : عضو رسمی انجمن زالودرمانی انگلستان BAH،  عضو رسمی انجن زالو روسیه WHTO در آوریم و در نهایت در سال 97 مجموعه توانست نماینده رسمی موسسه زالودرمانی استرالیا و اقیانوسیه در ایران بشود.

دکتر سعید صفوی پور صنعت زالو

در مهرماه 1396 تهران-کمیسیون انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با درخواست انتشار اولین مجله تخصصی صنعت زالو در کشور موافقت کرد و پروانه آن را برای مجموعه صادر نمود. حضور رسانه‌ ای قوی در مبحث پرورش و تکثیر زالو و همچنین بررسی فواید مورد استفاده آن در زمینه درمان بیماری های انسان، دام و طیور و… چند سالی بود که نیاز آن حس می شد و  با پیگیری های به عمل آمده توسط تیم تخصصی صنعت زالوی ایران پروانه فعالیت و انتشار آن صادر گردید.  

تحقیقات گسترده در زمینه مکمل های مورد نیاز تامین کننده انرژی و پروتئین زالو با همکاری با دانشگاه های معتبر ایران انجام شد و فاز تولید اولین مکمل درمانی آلی مورد نیاز صنعت زالوی ایران، در اصفهان با ثبت اختراع آن  آغاز گردید. پس از آن در روند رو به رشد شرکت، سایر مکمل ها و افزودنی های خوراک و ملزومات حوزه صنعت زالو و همچنین خون استریل دامی (انواع پستانداران و نشخوارکنندگان) با کیفیت صادراتی تولید و به زمینه فعالیت های تولیدی این گروه برای اولین بار در کشور افزوده گردید.

این مجموعه طی یک دهه فعالیت خود توانسته است بیش از 2800 نفر منحصر به فرد را آموزش حضوری بدهد، همچنین بیش از 1500 نفر مشاوره حضوری رایگان کارآفرینی و سرمایه گذاری در دفتر مجموعه داشته است، که اسناد تمام آنها در آرشیو مجموعه موجود است. از این بین راه اندازی بیش از 250 عدد مزرعه تخصصی در سطح کشور طی ده سال اخیر نمونه بارزی از تولید و کار آفرینی در این حوزه می باشد. این مجموعه با بیش از 16 حضور در سطح نمایشگاه های ملی و بین المللی در ایران و خارج از کشور در سال های متمادی توانسته است به یکی از سطوح برتر این حوزه کسب و کار در کشور برسد.

تیم پژوهشی و تحقیقاتی صنعت زالوی ایران در راستای بهبود عملکرد اموزش صنعت زالو در کشور با همکاری انتشارات معتبر دانشگاه ازاد اسلامی در سال 96 اقدام به چاپ اولین مجموعه تخصصی زالو شناسی در کشور کرد و پایه گذار واحد آموزش زالو در رشته های تخصصی جانورشناسی و حوزه های مرتبط گردید. این کتاب با مطالعه و تدوین و نگارش برجسته ترین اساتید حوزه زالو در کشور به چاپ رسیده است و در دانشگاه های سراسر کشور برای رشته های خاص که نیاز به آن دارند در حال تدریس است. در این کتاب به بررسی زالو های آب شیرین ایران و آناتومی کاربردی و فیزیولوژی دستگااه ها و اندام های داخلی زالو به خوبی اشاره شده و در نهایت در حوزه پرورش و تکثیر مطالب مفید برای علاقه مندان ذکر شده است.

در سال 98 تیم صنعت زالوی ایران کتاب جدید خود با عنوان «زالودرمانی و روش های نوین پرورش و تکثیر» با ویرایش فنی مدیرگروه طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و متخصصین حوزه صنعت زالوی ایران، توسط انتشارات ایرانیان طب در تهران منتشر کرده است و کلیه مقالات جدید و دستاوردهای علمی و عملی در حوزه درمان که تا سال 2020 در دنیا منتشر شده است در این کتاب چاپ و قابل ارایه به مردم نازنین علاقه مند می باشد. این کتاب بازخورد بسیار خوبی در حوزه زالو و درمان های طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران داشته است.

+ مطالعه بیشتر

خدمات صنعت زالوی ایران

مشاوره راه اندازی فارم پرورش زالو

مشاوره و راه اندازی فارم پرورش زالو

راه اندازی اصولی و دقیق فارم پرورش زالو از نکات بسیار مهم در چرخه تولید زالو میباشد، چنانچه این روند با نقص هایی روبرو باشد باعث ضرر به زالوداران خواهد شد ؛ عمده دلیل راه اندازی اشتباه این فارم ها مشاوره گرفتن از افراد ناآگاه و با سطح دانش پایین میباشد ، خوشبختانه مشاوران صنعت زالوی ایران با بهره گیری از دانش کامل تا پایان پرسه راه اندازی فارم پرورش زالو همراه و پاسخگو به سوالات زالودارن میباشد.

آموزش پرورش و تکثیر زالو

شاید پیدا کردن منابع معتبر برای افزایش اطلاعات در زمینه تولید و پرورش زالو کاری سخت و زمان گیر باشد ، علاوه بر آن ممکن است از هزینه بالایی برخوردار باشد ،صنعت زالو ایران با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید و تکثیر زالوی طبی و پزشکی با ارائه آموزشی دقیق و اصولی و با بهره گیری از استاندارد جهانی و ذکر نکات لازمه برای تولید و تکثیر استاندارد به صورت صفر تا صد و البته کاملا رایگان جهت افزایش آگاهی زالودارن محترم در همین سایت ارائه کرده است.

تولیدکننده انواع مکمل و خون استریل تغذیه زالو

زالو مانند هر موجود دیگری در چرخه پرورش صنعتی نیاز به دارو و مکمل هایی برای رشد و تکثیر حداکثری دارد ، علاوه بر آن تغذیه مناسب زالو ها یکی از اصول مهم در گرفتن تائیدیه های لازمه برای ورود به بازار فروش میباشد ، صنعت زالوی ایران سال هاست با تولید مکمل های مورد نیاز زالو و خون استریل شده و انجام آزمایشات لازمه توانسته است نیاز زالو داران را برطرف سازد.

اهداف ما

ماموریت های گروه تولیدی زلوک

ماموریت های اصلی گروه تولیدی صنعت زالوی ایران شامل تولید افزودنی ها و مکمل های مورد نیاز در صنعت زالو بر پایه بیوتکنولوژی و مبتنی بر تحقیق و توسعه بوده که منجر به بهبود راندمان تولید و کاهش هزینه های تولید در مزارع می گردد. در این راستا بکارگیری دانش، تجربه، تکنولوژی  روز دنیا، مطابقت با اصول GMP و HACCP، استفاده از دانش فنی متخصصین داخلی، توجه به ملاحظات زیست محیطی، ایمنی و بهداشت پزشکی در جهت رسالت شغلی، تولید محصولات قابل رقابت با محصولات خارجی با بازخوردهای مزرعه ای مطلوب و در نهایت کمک به ارتقا سطح سلامت جامعه سرلوحه فعالیت های این گروه تولیدی می باشد.

مکمل کاتالیچ صنعت زالو ایران

مکمل کاتالیچ یکی از دستاورد های مهم صنعت زالوی ایران به شمار می آید که در جهت رفع بیماری های پوستی و قارچی زالو ها و کاهش دهنده پی اچ آب تولید و اجرایی شدتولید این محصول باعث شد بسیاری از نگرانی های زالو داران در جهت پیدا کردن دارو و مکملی مناسب برای این مشکلات رفع شود.

کتاب زالو شناسی یکی از آثار ارزشمند اساتید صنعت زالوی ایران میباشد که در جهت رشد اطلاعات فردی زالو داران و کمک به شناخت هر چه بهتر زالو و نحوه زندگی و آناتومی بدن این موجود همچنین اثرات مثبت این موجود ، نحوه پرورش و تکثیر و دیگر نکات مربوط به زالو ها در این کتاب به صورت مفصل شرح داده شده است.

کتاب زالو شناسی نویسنده سعید صفوی پور
% 0

رضایت مشتری

0 +
فارم های راه‌اندازی شده
0 +

ایجاد شغل درایران

0 +

افتخارات و گواهی نامه ها

گالری تصاویر

تصاویر جلسات، همایش ها ، کنفرانس ها و دیدار های مهم با صنعت زالوی ایران

تولید محصولاتی مطمئن و استاندارد

تولید محصولاتی با سطح ایمنی و سلامت بالا، کاملا بهداشتی ، توجه به ملاحظات زیست محیطی همچنین قابل رقابت با محصولات خارجی یکی دیگر از دستاورد های این مجموعه میباشد.

پاسخگویی و مشاوره سریع و همیشه در دسترس

این مجموعه سال هاست که توانسته است با پاسخگویی دقیق و کامل به مشتریان نیاز آنها را رفع کند ، همچنین با ارائه خدمات اضطراری نگرانی های زالوداران را برطرف ساخته.

گروهی متخصص با مدارج علمی دکترا

گروهی محقق به طور مستمر در حال فعالیت در زمینه چالش ها و مشکلات صنعت زالو ، و تولید ملزومات مورد نیاز حوزه زالو می‌باشند.

دارای آزمایشگاه فوق تخصصی و تأییدیه های معتبر

زالو و محصولات تولید شده در صنعت زالوی ایران در آزمایشگاه کنترل شده و توسط افرادی مجرب تهیه و تولید می‌شوند.

خرید انواع زالو طبی و درمانی

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر برای هر یک از انواع زالو ، پک های بسته بندی زالو و سفارش خرید، روی تصاویر زیر کلیک کنید.

محصولات تولیدی صنعت زالوی ایران

جهت مشاهده محصول و کسب اطلاعات بیشتر روی تصویر مدنظر کلیک کنید.