اولین مرکز توان افزایی و مهارت اموزی پرورش و تکثیر زالو در کشور
زالوها به بیماران کووید 19 بعد از بهبودی کمک می کند

 دکتر سعید صفوی پور دکترای تغذیه دام، طیور و آبزیان در مورد تاثیر زالو درمانی برای بهود یافتگان کرونا توضیح داد.

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
آنچه در ادامه این مطلب میخوانید :

به گزارش صنعت زالوی ایران، در اواسط همه گیری ویروس کرونا جهان با سرعت بیشتری برای پیدا کردن راه حل درمان کرونا ویروس وارد شد. در این بین تمام داروها و آنتی ویروس ها و آنتی ژن ها مورد بررسی قرار گرفت که حداقل از اثرات مرگبار این ویروس هولناک در جهان بکاهد.

در تحقیقات ابتدای سال 2021 نشان داد که بیماران پس از COVID-19 دارای عوارض عصبی ، مانند مه مغزی هستند. در خستگی طولانی مدت نیز مشکلاتی وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد اکنون به زالو مراجعه می کنند تا سعی کنند سلامت خود را با استفاده از ماده ی بزاقی که توسط زالو تولید می شود ، بهبود بخشند.

شرکت هایی که زالوها را در جهان با کیفیت استاندارد تولید می کنند ، در طی همه گیر شدن کووید-19 ، گردش مالی خود را چندین برابر افزایش داده اند. آنها نرخ زالو را از 3 دلار به 18 دلار افزایش داده و بازار فروش خود را با افزایش تقاضا رو به بهبودی رسانده اند، افراد بیشتر و بیشتر هیرودوتراپی را که برای مقابله با عفونت ویروس کرونا است ، انتخاب می کنند.

ماده تولید شده توسط زالو دارای اثر ضد التهابی قوی است ، اما همچنین دارای ترکیبات پروتئینی است که می تواند رقیق کننده خون و لخته ها را در بافت ریه حل کند و بیمار را از مرگ حتمی نجات دهد.

زالو درمانی روی کمر

صنعت زالوی ایران، پیش بینی می نماید بازار زالو در سال 1400 رو به افزایش خواهد بود، زیرا تقاضا برای آن زیاد و تولید محصول در کشور کم می باشد و صید هم تقریبا رو به اتمام است و فقط با تولید داخلی می توان ارز آوری مناسبی داشت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

زالوها به بیماران کووید 19 بعد از بهبودی کمک می کند
دانلود رایگان
صنعت زالوی ایران zalok
صنعت زالوی ایران zalok
بیشتر بدانید
صنعت زالوی ایران در راستای حمایت از کارآفرینی و ایجاد شغل و کمک به صنعت زالو و پرورش زالوی طبی در شرایط بهداشتی و ایمن دوره رایگان صفر تا صد پرورش زالو را ارائه می دهد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی :

اشتراگ گذاری در telegram
Telegram
اشتراگ گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراگ گذاری در facebook
Facebook
اشتراگ گذاری در email
Email

لینک کوتاه مطلب

https://zalok.ir/?p=1935